Wypożyczalnia

Nasza oferta

Wypożyczalnia i serwis sprzętu medycznego

Oferujemy Państwu wynajem profesjonalnych urządzeń przeznaczonych dla pacjentów cierpiących na przewlekłą obturacyjną chorobę płuc, astmę, niewydolność krążeniową i inne schorzenia pulmonologiczne oraz kardiologiczne. Nasza wypożyczalnia koncentratorów tlenu, ssaków medycznych i elektrycznych łóżek rehabilitacyjnych z regulacją wysokości nie pobiera jakiejkolwiek kaucji. Wszystkim naszym Klientom zapewniamy darmowe szkolenia z obsługi sprzętu medycznego, całodobowy serwis, a także wszystkie niezbędne akcesoria, w tym nawilżacze, wąsy, torby na ramię i baterie do urządzeń przenośnych, cewniki itp. Istnieje oczywiście możliwość zakupu sprzętu, również po wcześniejszym przetestowaniu!

Warszawska wypożyczalnia nowoczesnych koncentratorów tlenu, łóżek rehabilitacyjnych z elektryczną regulacją wysokości i ssaków medycznych. Urządzenia te nie tylko zwiększają komfort samego pacjenta i podnoszą jego bezpieczeństwo poza domem, jeżeli zdarzają mu się spadki saturacji, lecz również wydatnie ułatwiają opiekę nad osobami leżącymi lub niesamodzielnymi. Każde łóżko medyczne z naszej wypożyczalni można bowiem wyposażyć w wygodny materac przeciwodleżynowy wykonany ze specjalnego, łatwego do wyczyszczenia tworzywa PVC. Proste w obsłudze ssaki New Aspiret, Kataspir 20 i 30 oraz Novama umożliwiają natomiast skuteczne usunięcie wydzielin pacjenta bezpośrednio z jego dróg oddechowych.

Elektryczne łóżka rehabilitacyjne z regulacją wysokości, przenośne i stacjonarne koncentratory tlenu oraz ssaki medyczne można wypożyczyć u nas w naprawdę dobrych cenach. Klientom gwarantujemy profesjonalne doradztwo w doborze sprzętu medycznego i materaców przeciwodleżynowych!

Koncentrator-tlenu