Serwis

Ogólnopolski Serwis Koncentratorów Tlenów

Serwisem koncentratorów tlenu zajmujemy się od ponad 10 lat. Nasi inżynierowie posiadają certyfikaty renomowanych producentów m.in Devilbiss, Kröber oraz szerokie doświadczenie w naprawach koncentratorów stacjonarnych jak i przenośnych wszystkich producentów. Na naprawiony sprzęt zawsze udzielana jest gwarancja co oznacza, że świadczone przez nas usługi są najwyższej jakości.

Nasi specjaliści profesjonalnie podchodzą do każdego zgłoszenia sprzętu na serwis. Zawsze proponowane jest najkorzystniejsze rozwiązania w związku z naprawą, ponieważ niektóre aparaty mają po prostu słabą żywotność i są wadliwe. Gdy aparat jest przyjmowany na serwis najpierw jest przeprowadzana diagnostyka oraz wycena czynności serwisowych. W niektórych przypadkach lepszym rozwiązaniem jest zakup używanego sprawdzonego aparatu, na który udzielamy minimum 12 miesięcznej gwarancji niż inwestowanie w sprzęt słabej jakości, a co gorsze chińskiej produkcji.

Kupując koncentrator tlenu w naszej firmie dajemy gwarancje jakości. Na potwierdzenie tego w przypadku gdy kupiony u nas aparat trafia na serwis bądź przegląd techniczny zawsze bezpłatnie udostępnimy urządzenie zastępcze. Dla nas najważniejsze jest to, aby pacjent nigdy nie był pozbawiony sprzętu i mógł swobodnie korzystać z potrzebnej tlenoterapii.

Prześlij wypełniony formularz naprawy

  Administratorem danych osobowych jest ... Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłanie zapytanie zgodnie z polityką prywatności

  Przeglądy Koncentratorów Tlenu

  Przeglądy okresowe wraz z wymianą filtrów

  W serwisie mogą Państwo dokonać przeglądu okresowego, który nie jest ograniczany tylko do wymiany filtrów. Aparaty są kompleksowo sprawdzane pod względem elektrycznym, szczelności układów pneumatycznych oraz sprawdzenia wydajności aparatu. Po przeglądach zawsze wystawiany jest protokół z przeprowadzanych czynności serwisowych.

  Serwis Przenośnych Koncentratorów Tlenu

  Posiadamy specjalistyczne urządzenia do testowania przenośnych koncentratorów tlenu. Serwisujemy koncentratory wszystkich producentów, a także naprawiamy akcesoria t.j. baterie, zasilacze. Lista producentów urządzenia przenośnych których serwisujemy: Airsep Live Style, Airsep FreeStyle, Airsep Focus, Invacare XPO, Invacare Solo, Inogen One G1, Inogen One G2, Inogen One G3, Inogen One G4, Inogen One G5, Sequal Eclipse 1,2,3,5, Devilbiss iGO, GCE Zen-O, Philips SimplyGo.