Koncentrator tlenu przenośny

Wypożyczenie przenośnego koncentratora tlenu

Koncentratory przenośne to idealne rozwiązanie, aby pozostać aktywnym. Jeżeli pacjent musi korzystać z tlenoterapii non stop, ma problemy z poruszaniem (zadyszka, brak siły, spadek saturacji) koncentrator przenośny może znacznie poprawić komfort życia. Wyjście z domu czy podróż nie będzie barierą. Dla pacjentów wymagających tlenoterapii przez 24h, aparat przenośny jest zapasowym źródłem tlenu, w przypadku awarii stacjonarnego koncentratora tlenu czy braku prądu.

Miesięczny koszt wypożyczenia już od 250 zł.

W cenie wypożyczenia pacjent otrzymuje:

koncentrator przenośny, Tlenoterapia domowa

Masz już wypożyczony stacjonarny koncentrator

Jeżeli masz wypożyczony stacjonarny koncentrator w innej firmie, a chcesz wypożyczyć u nas koncentrator przenośny zapytaj o ofertę na dwa koncentratory. Wypożyczając stacjonarny i przenośny koncentrator jednocześnie możesz liczyć na specjalną cenę oraz wsparcie naszych konsultantów w razie dodatkowych pytań związanych z eksploatacją urządzeń. Dla naszych pacjentów jest możliwość wypożyczenia przenośnego koncentratora na tydzień.

NIE POBIERAMY KAUCJI ZA WYPOŻYCZANY SPRZĘT!

W sprzedaży posiadamy nowe i używane przenośne koncentratory tlenu.

Przystępne ceny używany już od 3600 zł brutto. Na każdy sprzęt udzielamy gwarancji.

Posiadamy sprawdzone aparaty zachodnich producentów.

Dostępne są aparaty o różnych parametrach technicznych:

Zapewniamy:

Wypożycz i przetestuj

Przed zakupem takiego aparatu proponujemy wypożyczenie i przetestowanie, ponieważ większość modeli podaje tlen pulsacyjnie. Gdy pacjent decyduje się na zakup, po wcześniejszym wypożyczeniu, kwota zakupu jest pomniejszana o kwotę jednego miesiąca wypożyczenia.

Udzielamy rabatu na serwis pogwarancyjny zakupionych u nas aparatów.