Ssak medyczny

Wypożyczenie ssaka medycznego

Podczas opieki nad chorym zarówno w domu, jak i w profesjonalnej placówce, często zachodzi konieczność mechanicznego usuwania zbyt dużego nagromadzenia płynów ustrojowych z organizmu pacjenta. U nas mogą Państwo wypożyczyć kompaktowe, elektryczne ssaki medyczne do odsysania wydzielin z dróg oddechowych – tego rodzaju sprzęt jest szczególnie przydatny w przypadku osób niesamodzielnych, cierpiących w wyniku wszelkiego rodzaju schorzeń centralnego lub obwodowego układu nerwowego, a także pacjentów mających problem ze swobodnym oddychaniem i odkrztuszaniem. Jeżeli zdecydują się Państwo na wynajem urządzeń, chętnie zapewnimy profesjonalne szkolenie z ich obsługi.

Wypożyczalnia przenośnych ssaków medycznych do elektrycznego odsysania wydzielin dla Klientów z całej Polski

Choć siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Warszawie i naszymi Klientami są przede wszystkim mieszkańcy województwa mazowieckiego i województw ościennych, do skorzystania z naszej oferty zapraszamy osoby zainteresowane z całego kraju. Prosimy pamiętać, aby zawsze określić wiek pacjenta przy składaniu zamówienia, pozwoli nam to optymalnie dobrać model do jego potrzeb.

Przenośny, kompaktowy ssak medyczny można u nas wypożyczyć bardzo tanio: koszt w przypadku wynajmu na okres min. jednego miesiąca to jedynie 80zł.

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji na temat kompaktowych ssaków medycznych do elektrycznego odsysania wydzielin dostępnych w ofercie naszej wypożyczalni, zapraszamy do kontaktu. Urządzenia dostarczamy oczywiście z całym potrzebnym osprzętem!

W cenie otrzymają Państwo oprzyrządowanie

Dostępne modele:

NIE POBIERAMY KAUCJI ZA WYPOŻYCZANY SPRZĘT!

Każdy ssak medyczny jest po przeglądzie technicznym oraz dezynfekcji.